Warsztaty i treningi

TRENING UMIEJĘTNOŚCI PSYCHOLOGA DIAGNOSTY 

Warsztat dla studentów i początkujących psychologów dziecięcych

Cześć,
mam na imię Patrycja i jestem doświadczonym psychologiem dziecięcym z dziesięcioletnim stażem
w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami. Pracuje jako psycholog diagnosta, terapeuta w
Centrum PRO-BALANCE Psychoterapii i Jakości Życia. Posiadam również doświadczenie zawodowe w innych placówkach, gdzie diagnozowałam lub prowadziłam terapię psychologiczną dzieci ze spektrum autyzmu. Organizowałam grupowe i indywidualne TUS-y. Wychodziłam poza schemat pracy gabinetowej i dostosowywałam się do potrzeb swoich małych pacjentów.
Prowadziłam „chodzoną” diagnozę, spacerową terapię oraz TUS-y w terenie. Po każdej diagnozie staram się dać rodzicom pigułkę wiedzy co dalej mają robić. A na zajęciach z dzieciakami daje im swoją uwagę, wsparcie i zrozumienie. Specjalizuje się w diagnozowaniu zaburzeń ze spektrum autyzmu, a kompetencje w tym zakresie stale poszerzam o liczne kursy i szkolenia.

Od kilku lat mam też okazję współpracować ze studentami i uczyć ich praktycznych aspektów związanych z pracą psychologa dziecięcego. Zauważyłam, że studenci często odczuwają braki praktycznych umiejętności, które są istotne w tym zawodzie. Dlatego chciałabym zaprosić Cię do udziału w warsztatach, które opracowałam specjalnie z myślą o osobach kończących studia lub niedawno je ukończyły.

Jeśli zastanawiasz się, czy praca psychologa dziecięcego jest dla Ciebie, te warsztaty mogą być kluczem do odpowiedzi na Twoje pytania. Mój autorski program obejmuje pełny cykl spotkań o charakterze warsztatowym, gdzie nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale również będziesz miał okazję dzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniem z innymi przyszłymi specjalistami. Razem zbudujemy społeczność przyszłych specjalistów.

Co zyskasz uczestnicząc w Treningu Umiejętności Psychologa Diagnosty?
Gdy przychodzi do nas mały człowiek ze swoimi trudnościami to tak naprawdę przynosi nam ze
sobą pudełko pomieszanych puzzli, które my jako diagności musimy poukładać. Dlatego:
• Nauczę Cię, na co zwracać uwagę podczas diagnozy psychologicznej dziecka
• Rozwiniesz umiejętności współpracy z dzieckiem, rodzicami i innymi specjalistami
• Zdobędziesz praktyczną wiedzę nie tylko teoretyczną
• Zdobędziesz informację, którymi zapunktujesz na rozmowie kwalifikacyjnej

Jaką formę będę miały prowadzone zajęcia?

Warsztaty odbędą się w formie hybrydowej, łącząc spotkania stacjonarne w gabinecie z sesjami online. Spotkania będą trwały około 1,5 godziny, odbywać się będą raz w tygodniu, każde we wtorki. 
Zapraszam Cię do poznania świata diagnoz, nauczenia się jak przeprowadzać rozszerzony wywiad diagnostyczny i jak ułożyć rozsypane puzzle by poznać całość i móc pomóc małej istocie i jej rodzinie. Jest to szansa na zdobycie unikalnej wiedzy, której nie można nabyć z książek.

Po zakończeniu warsztatów, każdy otrzymuje ZAŚWIADCZENIE uczestnictwa w warsztatach..

Kocham swoją pracę, stanowi ona integralną część mojego życia, dlatego są duże szanse, że wzbudzę lub spotęguję w Tobie energię zostania świetnym psychologiem dziecięcym.

Już nie mogę się doczekać kiedy Cię zobaczę.

Patrycja Walczyk
Psycholog dziecięcy