Natalia Banyś

Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Katowicach.
W trakcie czteroletniego kursu psychoterapeutycznego prowadzonego przez Katedrę Psychoterapii UJ Collegium Medicum, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, przygotowującego do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Psycholog, i psychoterapeuta, prowadzi terapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym osób dorosłych i młodzieży. Udziela również wsparcia psychologicznego osobom dorosłym, młodzieży oraz dzieciom.

Doświadczenie zawodowe nabyła w poradniach zdrowia psychicznego oraz na oddziałach psychiatrycznych szpitala klinicznego. Pracuje z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi prowadząc terapie indywidualne. 
Natalia jest Członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.

W Centrum Natalia prowadzi:
– terapie indywidualne w nurcie psychodynamicznym, osób od 18+ w przypadkach zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzń emocjonalnych, depresji, stresu, nerwic, braku celu i sensu w życiu, niskiego poczucia własnej wartości