Dominika Grzegorz​

Jestem psychoterapeutką Gestalt, specjalizującą się w pracy z osobami dorosłymi. Obecnie w trakcie szkolenia w Instytucie Treningu i Edukacji Gestalt w Rzeszowie. Mieszkam i pracuję w Krakowie.

Moja praca opiera się na połączeniu wiedzy i doświadczenia zdobytego z różnych dziedzin. Moje pierwotne wykształcenie farmaceutyczne nauczyło mnie, jak istotne może być włączenie farmakoterapii w proces terapeutyczny. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w różnego rodzaju treningach i warsztatach rozwojowych, a także poprzez kontynuowanie własnej terapii.

Od momentu poznania Porozumienia bez Przemocy (NVC) staram się wdrażać jego zasady zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Jako matka, nieustannie uczę się integrować te wartości w relacji z moimi dziećmi.

Staram się znajdować czas na podróże – chciałabym być podróżniczką, a nie jak dotąd okazjonalną turystką. Bardziej ciekawią mnie jednak spotykani ludzie, niż miejsca. Lubię przekraczać granice, zarówno w podróżach, jak i w pracy terapeutycznej, ponieważ to prowadzi do nowych spojrzeń i zrozumienia zarówno siebie, jak i relacji z innymi.

W mojej praktyce terapeutycznej skupiam się na pracy nad poszerzaniem świadomości klientów oraz doświadczaniu siebie poprzez rozmowę, ruch, pracę z ciałem i eksperyment. Pomagam osobom doświadczającym różnych trudności, takich jak lęki, depresja, problemy psychosomatyczne, trudności w relacjach czy kryzysy życiowe. Wierzę, że poprzez odpowiednią terapię trudne doświadczenia mogą przekształcić życie na lepsze.

W Centrum pomagam:
– osobom w kryzysach, zmagających się ze stanami lękowymi, chronicznym stresem, poczuciem winy, smutkiem, lekiem i złością. 
– pracuję z osobami z niskim poczuciem własnej wartości, doświadczających samotności, poczucia braku sensu, które mają trudności w nawiązywaniu relacji z innymi.
– wspieram w rozwoju osobistym, osiągnięciu balansu i aby na nowo zakochać się w życiu

Jeśli czujesz, że potrzebujesz życzliwego wsparcia i wspólnego przyjrzenia się jak funkcjonujesz w  świecie, co sprawia,  że utykasz w różnych sytuacjach i jak uczynić powrót do dobrostanu to serdecznie Cię zapraszam spotkania ze mną Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych
Pracę z klientami prowadzę w oparciu o Kodeks Etyki Zawodowej Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt
Poddaję ją również nieustannej superwizji z ceryfikowanymi superwizorami 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.